Cutie terminala FO de interior- Optronics -12 porturi Mareste

Cutie FO Optronics 12 porturi SC/APC singlemode echipata

Cutie terminala FO de interior cu o usa, pentru 4 adaptori singlemode, SC/APC simpli, montaj aplicat pe perete, culoare gri, echipata 

Mai multe detalii

produs nou

stoc epuizat

38,51 Eur fara TVA

Detalii produs

Adaptorii Optronics sunt inclusi in configuratia cutiei de distributie.

Cod de comanda:

W16SCA04/Z Cutie terminala FO de interior cu 1x usa, pt. maxim 4 adaptori SC/APC,SM, simpli, montaj aplicat pe perete, culoare gri, echipata cu adaptori

 



  • Recenzii
  • Scrie o recenzie

    Cutie FO Optronics 12 porturi SC/APC singlemode echipata

    Cutie FO Optronics 12 porturi SC/APC singlemode echipata

    Accesorii compatibile

    Descarca documentatie